امروز: یکشنبه 25 مهر ماه 1400 مصادف با 17 / 10/ 2021
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..

                    صاحب امتیاز و مدیرمسئول: ابراهیم یزدانی  

                            سردبیر: محمدحسین جعفری سمیع             

           

مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد: 74479                              46802423   ISSN :

 

 

«درفش صنعت» یک پایگاه خبری، تحلیلی و اطلاع رسانی در حوزه اقتصاد  است که تلاش می کند بویژه اخبار و اطلاعات مربوط به صنایع چرم، کیف، کفش، نساجی، پوشاک، مواد اولیه و صنایع وابسته را به صورت حرفه ای و بی طرفانه در اختیار مخاطبان خود در سرتاسر کشور و حتی مخاطبان دیگر کشورها قرار دهد.

محتوای رسانه درفش صنعت در تهران تهیه می شود؛ در عین حال  خبرنگاران و گزارشگران ما از شهرهای مختلف نیز نقش مهمی در تهیه خوراک این وب سایت دارند.

فیلمها و تصاویر ارسالی شما نیز بر روی سایت قابل دریافت و نمایش است.

 

چرا درفش صنعت؟!

محبوبیت «درفش صنعت» بیشتر به دلیل گزارش ها و مطالب حرفه ای و همه جانبه از رخدادها و پردازش ریشه ای مسائل مربوط به صنایع چرم، کیف، کفش، نساجی و پوشاک است و به همین دلیل اعتبار ویژه ای را نزد صاحبان صنایع فوق و مردم و مصرف کنندگان کسب کرده است.

تنوع مطالب و خدمات؛  یکی دیگر از عوامل موفقیت درفش صنعت است. گردانندگان مجموعه درفش صنعت، علاوه بر خبرها و تحولات روزانه، آمیزه با نشاطی از مطالب تخصصی، هنری و طنز را به مخاطبان ارائه می دهند.

 

سایر خدمات

پایگاه خبری درفش صنعت با برخورداری از کادر ورزیده تحریریه و امکانات پیشرفته فنی و اجرایی، مجری پروژه‌های متعددی در زمینه تولید، تهیه و انتشار مجلات(درون سازمانی و عمومی)، تولید محتوا برای سایت‌های خبری و تحلیلی، طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی و ویژه‌نامه‌های تخصصی و ... است و همکاری نزدیکی با سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی دارد.

در راستای این همکاری؛ تولید و چاپ نشریات تخصصی در حوزه های گوناگون ازجمله؛ گردشگری ، هتل‌داری ، صنعتی، دارویی ، خودرو و لوازم یدکی و چندین نشریه و مجله دیگر بخشی از خدمات این مجموعه است که مبتنی بر اصول حرفه‌ای کار رسانه‌ای به اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می‌شود.

 

قانون و مقررات

این رسانه براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. از انعکاس هرگونه مطلب و یا اخبار مغایر با قوانین کشور معذوریم.

 

.

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .