امروز: یکشنبه 22 تير ماه 1399 مصادف با 12 / 7/ 2020
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

تولیدکنندگان با نصف ظرفیت خود کار می کنند

 

 

درفش صنعت-  رئیس مجمع کارآفرینان ایران گفت: شرایط فعلی باعث شده است که بسیاری از واحدهای بزرگ صنعتی بخش خصوصی در کشور، تنها با 35 تا 50 درصد از ظرفیت خود فعالیت کنند.

، محمدرضا دیانی در جریان بازدید رئیس و اعضای کمیسیون مجلس شورای اسلامی از گروه صنعتی 'انتخابِ' اصفهان افزود: بیشتر مجموعه های بزرگ تولیدی بخش خصوصی در کشور، بدهی و معوقه بانکی ندارند، با این حال باز هم مورد بی اعتنایی قرار می گیرند.

وی با اشاره به نوسانات ارزی در کشور اظهار کرد: یکسان بودن ارز بخش صنعت و بخش بازرگانی به ضرر تولیدکنندگان داخلی و کارآفرینان مجموعه های بزرگ کشور تمام شده است.

دیانی هشدار داد: ورود محصولات با بِرند خارجی به کشور، روز به روز بر ارزش معنوی آنها نزد افکار عمومی می افزاید و این مساله سبب کاهش اعتماد مردم به محصولات داخلی می شود.

مجمع کارآفرینان ایران با هدف کمک به اصلاح و بهبود سیاست های کارآفرینی، ترویج کارآفرینی، ایجاد شبکه‌های اطلاعاتی و ارتباطی میان کارآفرینان با رویکرد کمک به دولت برای بهبود شرایط محیط کسب و کار، متشکل از جمعی از کارآفرینان برتر و مدیران و سرمایه گذاران بزرگ خصوصی کشور، از سال 93 آغاز بکار کرد.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .