امروز: شنبه 21 تير ماه 1399 مصادف با 11 / 7/ 2020
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

حمایت از هنرمندان خوزستانی فعال در زمینه طراحی مد و لباس

رییس امور هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از تهیه تجهیزات مورد نیاز بازارچه توانمندی بانوان «گاج» با هدف حمایت از هنرمندان فعال در زمینه مد و لباس خبر داد.

به گزارش «درفش صنعت» به نقل از ایسنا، شهلا شفیعی  اظهار کرد: بسیاری از هنرمندان فعال در زمینه طراحی مد و لباس استان در بازارچه توانمندی بانوان «گاج» در حال فعالیت هستند و برای توسعه فعالیت این هنرمندان باید از آنها حمایت شود.

وی افزود: در حال حاضر این بازارچه توانمندی بانوان دارای نیازمندی‌هایی است که برخی آنها نیازهای اولیه است. به عنوان مثال محل فعالیت این بانوان هنرمند از داشتن کولر گازی مناسب نیز محروم بود و به همین دلیل با رایزنی انجام شده با استانداری خوزستان و حمایت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، پنج دستگاه کولر گازی تهیه و در اختیار این بازارچه قرار گرفت.

شفیعی گفت: همچنین بانوان فعال در بازارچه توانمندی گاج برای دریافت تسهیلات، به صندوق کارآفرینی امید معرفی شده‌اند و با تلاش این بانوان هنرمند، کارگاه تولید ماسک، گان و لباس ایزوله نیز در این بازارچه راه‌اندازی شده است.

مشاور بانوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تاکید کرد: واگذاری غرفه به بانوان توانمند، معرفی هنرمندان فعال در بازارچه به بانک رفاه برای دریافت تسهیلات و معرفی آنها به سامانه سامد ریاست جمهوری، از دیگر فعالیت‌های کارگروه ساماندهی مد و لباس استان خوزستان برای بانوان فعال در بازارچه است.

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .