امروز: شنبه 21 تير ماه 1399 مصادف با 11 / 7/ 2020
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

برگزاری جشنواره فروشگاه و برند "مد خاص"

جشنواره فروشگاه و برند "مد خاص" به مناسبت ششمین سال فعالیت این برند، در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش «درفش صنعت» برند مد خاص، برندی نوپا در زمینه مد و پوشاک است که توسط بانوی 26 ساله تبریزی راه‌اندازی شده و قرار است به مناسبت شش ساله شدن این برند جشنواره ای هیجان انگیز برگزار شود.

المیرا قاسم پور، مدیر این برند در این خصوص می‌گوید: جشنواره فروش محصولات مد خاص با قرعه کشی  یک دستگاه گوشی آیفون پرومکس، پنج میلیون وجه نقد و بن خرید به ارزش یک میلیون تومان همراه خواهد بود.

وی می‌افزاید: این برند با حداقل سود در عرصه مدلینگ فعالیت می‌کند و با تلاش بر پوشش نیازهای همه‌ی اقشار جامعه محصولاتی مبتنی بر فرهنگ جامعه تولید می‌کند.

وی در خصوص پیشینه‌ی کاری این برند، می‌گوید: فعالیت در عرصه پوشاک را  با حداقل هزینه و به صورت آنلاین شروع کردم، در سال 95 نیز مرکز فروشگاهی این برند نیز ثبت شد و محصولات این فروشگاه با تکیه بر توان تیم ایرانی تامین شد و ثبت این برند هم سال گذشته در شرکت مادرید استانبول انجام شد.

خانم المیرا قاسم پور، بانوی کارآفرین تبریزی با شناسایی ذائقه شهروندان و استفاده از تولیدکنندگان داخلی و خارجی، در بازار رقابت برندهای پوشاک خارجی که پشت ویترین مغازه‌های ایرانی خودنمایی می‌کند، حضور موفقی داشته و توانسته نظر مشتریان را جلب کند.

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .