امروز: چهارشنبه 22 مرداد ماه 1399 مصادف با 12 / 8/ 2020
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

مدل تی شرت و شلوارک پسرانه

ما در این مطب ما قصد داریم برای شما عزیزان گلچینی از زیباترین شلوارک پسرانه و لباس های پسرانه را به اشتراک بگذاریم.

درفش صنعت_ لباس های اسپرت بچگانه از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار هستند و می توانید کوچولوهای زیبای خودتان را با لباس های شیک پسرانه و شلوارک پسرانه به شیک پوشی سوق دهید در ادامه مطلب از پرشین وی قصد داریم گلچینی از زیباترین شلوارک پسرانه را برایتان به اشتراک بگذاریم این شلوارک های کوچک جذابت خاصی به استایل بچگانه می دهد.

شلوارک پسرانه

شلوارک پسرانه

شلوارک پسرانه

بیشتر بدانید از راهنمای خرید لباس بچه گانه

خرید لباس بچه گانه  در عین حال که بسیار لذت بخش است گاهی سخت و پیچیده هم می شود. در واقع اینکه لباس دخترانه و لباس پسرانه چه جنسی داشته باشد و یا برای خرید لباس نوزاد چه نکاتی مهم است، پدر و مادرها را دچار شک و تردید می کند. لباس یکی از هدایای جذاب است منتها در خیلی از مواقع یا سایزش مناسب نیست و یا فرشته کوچکتان با پوشیدنش احساس راحتی نمی کند.

شلوارک پسرانه

شلوارک پسرانه زیبا

به همین دلیل خرید لباس بچه گانه بایستی با توجه به رعایت نکات مهمی انجام شود تا هم راحت و زیبا باشد و فرشته کوچکتان را دوست داشتنی تر نشان دهد و هم از جنس و قیمت مناسبی هم برخوردار باشد. از این رو کیفیت جنس لباس باید اولویت قرار گیرد. بی شک دلتا نمی خواهد لباسی را برای کودک خود خریداری کنید که مرغوب و مناسب باشد، به همین دلیل قصد داریم در این مطلب در رابطه با خرید لباس بچه گانه، لباس دخترانه، لباس پسرانه و لباس نوزادی مطالب مفید و مختصری را برایتان ارائه دهیم تا بتوانید بهترین و با کیفیت ترین لباس را برای کودکتان خریداری کنید. با ما همراه باشید.

برند لباس بچه گانه

اولین چیزی که در فروشگاه لباس بچگانه به شما توضیح داده خواهد شد، اسامی برند های معروف لباس دخترانه و لباس پسرانه است. می توانید از برند های خارجی و ایرانی خریداری کنید. در واقع ممکن است قیمت لباس بچه گانه با توجه به برندی که دارد کمی بالاتر باشد، منتها می توانید از لحاظ جنس و کیفیت خیال شما را برای مدت ها راحت کند. شما می توانید با توجه به برند های ایرانی و خارجی بهترین و زیباترین لباس بچه گانه را خریداری کنید.

شلوارک پسرانه

شلوارک پسرانه زیبا و شیک

رنگ لباس با توجه به کودکتان

در انتخاب رنگ لباس بچه گانه، با توجه به اینکه می خواهید لباس پسرانه بخرید و یا لباس دخترانه کمی از هم متفاوت است. غالبا برای خرید لباس نوزادی از رنگ سفید استفاده می کنند، منتها اگر کودکتان از دوره نوزادی خود فاصله گرفته است با توجه به اینکه دختر است یا پسر می توانید رنگ های مناسب را انتخاب نمایید. برای خرید لباس دخترانه غالبا از رنگ های شاد همچون: صورتی، قرمز و بنفش انتخاب می کنند و برای لباس پسرانه هم از رنگ های آبی و یا ترکیبی از آبی و سفید. از این رو رنگ لباس فقط و فقط به سلیقه خودتان بستگی دارد. منتها زمانی که کمی بزرگتر شد بهتر است در هنگام خرید لباس او هم نظر خودش را اعلام کند!

شلوارک پسرانه

لباس پسرانه

سایز لباس بچه گانه

یکی از مهمترین مواردی که در زمان خرید لباس بچه گانه باید به آن توجه کنید، سایز لباس است! فرقی نمی کند لباس دخترانه می خواهید یا لباس پسرانه، فرشته کوچک و دوست داشتنی شما روز به روز در حال رشد است و خیلی سریع رشد می کند. از این رو لباسی که انتخاب می کنید باید به گونه ای باشد که یک سایز از او بزرگتر باشد. خرید لباسهای تنگ باعث می شود که نه تنها زمان کمتری از آن استفاده کنید، بلکه مجددا برای خرید لباس بچه گانه هزینه ای را بپردازید.

همچنین اگر می خواهید لباس نوزادی بخرید حتما به این نکته توجه داشته باشید که لباس تنگ باعث عرق سوز شدن نواحی پای نوزادتان خواهد شد و همچنین در زمان تعویض لباس ها هم دچار مشکل می شوید، بنابراین برای خرید لباس بچه گانه یک سایز بزرگتر را انتخاب و خریداری کنید.

مدل های شلوارک پسرانه

شلوارک پسرانه

لباس پسرانه شیک

دگمه های لباس بچه گانه

وجود دگمه بر روی لباس بچه گانه زیبایی خاصی به آن می دهد و یکی از عناصر جذاب است. منتها باز و بسته کردن دگمه برای کودک و شما در هنگام تعویض لباس ها سخت خواهد بود. قبل از خرید حتما دگمه ها را چند بار باز و بسته کنید تا از راحتی آنها مطمئن شوید،همچنین برای خرید لباس نوزادی از لباس هایی که دگمه های زیادی دارند خودداری کنید.

به مدل دقت کنید!

لباسهای بچه گانه هرقدر که ساده و راحت تر باشند برای شما هم بهتر است و در زمان تعویض لباسها به مشکل بر نمی خورید. برخی از لباسها دگمه های زیادی دارند و یا یقه  آنها به گونه ای است که به سختی می توانید آن را به تن کودک خود بپوشانید، از این رو لباس بچه گانه ای را خریداری کنید که راحت و ساده باشد.

شلوارک پسرانه

لباس پسرانه شیک

لباس بچه گانه زیپ دار

از خرید لباس بچه گانه زیپ دار خودداری کنید، خصوصا اگر می خواهید لباس نوزادی بخرید. در واقع این مدل لباسها برای کودک مناسب نیست و به پوست آنها آسیب وارد می کند و در برخی از مواقع نیز باعث حساسیت می شود.

الیاف لباس بچه گانه در خرید لباس دخترانه و پسرانه

لباس بچه گانه باید از الیاف طبیعی و نرم درست شود تا پوست فرشته کوچکتان را آزار ندهد،الیاف مصنوعی پوست کودک را اذیت کرده و ممکن است برای نوزاد حساسیت ایجاد کند.بنابراین در زمان خرید لباس بچگانه می توانید با دست کشیدن روی لباس و اطلاع از جنس الیاف با اطمینان لباس بچه گانه دلخواهتان را خریداری کنید.

شلوارک پسرانه

لباس پسرانه شیک و مدرن

آنچه باید در رابطه با خرید لباس بچه گانه بدانید!

خرید لباس بچه گانه هم سختی های خاص خودش را دارد و برای داشتن بهترین انتخاب در خرید لباس دخترانه و لباس پسرانه، بایستی نکته های مهمی را در نظر داشته باشید. اولین و در عین حال مهمترین نکته، جنسی است که انتخاب می کنید، باید بدانید: در خرید لباس بچه گانه سلیقه ای عمل کردن و صرفا توجه به زیبایی نمی تواند گزینه مناسبی باشد و باید به جنس و الیاف آن دقت کافی داشته باشید. لباسی مناسب است که در عین راحتی، جنسی نرم و لطیف داشته باشد، ساده بوده و از پارچه مقاوم و با کیفیتی تولید شده باشد.

چرا که لباس بچه گانه خیلی زود کثیف میشود و شما بایستی چندین بار آنها را بشویید. لباس نوزادی هم بهتر است از جنس کتان و نخ باشد تا باعث آزار نوزادتان نشود، سعی کنید در زمان خرید به برچسب روی لباس توجه کنید تا از جنس پارچه اطمینان حاصل کنید. همچنین لازم است بدانید: بعد از خرید لباس

برای حفظ سلامتی نوزاد و کودکتان حتما یکبار لباس خریداری شده را بشویید تا تمامی مواد شیمیایی باقی مانده از لباس پاک شود.

شلوارک پسرانه

لباس زیبای پسرانه

شلوارک پسرانه

لباس زیبای پسرانه

شلوارک پسرانه

لباس زیبای پسرانه شیک

شلوارک پسرانه

لباس زیبای پسرانه شیک

شلوارک پسرانه

لباس زیبای پسرانه شیک

شلوارک پسرانه

لباس شیک پسرانه

شلوارک پسرانه

لباس شیک پسرانه

poshak99 / آی تک

 

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .