امروز: یکشنبه 30 شهريور ماه 1399 مصادف با 20 / 9/ 2020
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

کیف هایی شیک برای دانشجویان + عکس

درفش صنعت_ برای انتخاب یک کیف دانشجویی مناسب در درجه اول اندازه و راحتی و دوام آن کیف مهم است سعی کنید فقط به زیبایی کیف اهمیت ندهید زیرا باید مقداری کتاب و جزوه همراه خود به دوش بکشید که فقط از یک کیف مقاوم و جا دار این کار بر می آید ما در این مطلب از پرشین وی ویژگی های یک کیف مناسب دانشجویی و همچنین عکس هایی از آن را برایتان به اشتراک گذاشته ایم

دیگر از آن روزهایی که دختران دانشجو با لباس‌هایی شبیه فرم‌های کارمندی در دانشگاه حاضر می‌شدند، گذشته است. این روزها خوش‌پوشی به ویژگی‌های دختران دانشجو اضافه شده و می‌کوشند با لباس‌هایی مناسب و متناسب با فضای درسی در دانشگاه حاضر شوند. در این فضا کیف‌های زنانه رو دستی یا حتی دوشی‌های کوچک جایی ندارند و باید به انتخاب‌های هوشمندانه‌تری فکر کنید.

از سال اولی تا آخری

کیف دانشجویی

کیف رودوشی

کیف‌های دوشی بزرگ مناسب ترین انتخاب برای دانشجویان است که زنانه و مردانه ندارد

کیف‌های دوشی بزرگ که به صورت چپ و راستی هم قابل استفاده کردن هستند، مناسب ترین انتخاب برای روزهای دانشجویی محسوب می‌شوند اما یادتان باشد سراغ نمونه‌هایی با چرم نرم یا جیر بروید که اسپرت‌تر هستند؛ مگر اینکه شما از گروه دانشجویانی باشید که با مانتو و شلوارهای رسمی فرم دانشگاه می‌روند. این مدل کیف، زنانه و مردانه ندارد و ما رنگ قهوه‌ای را به شما توصیه می‌کنیم چون در اصالت چرم است و همیشه وقار خودش را دارد. این محصول را می‌توانید از نوین چرم تهیه کنید.

بچه هنری‌ها

کیف دانشجویی

کیف دانشجویی کلاسیک

چنین کیفی را می‌توانید با ست‌های کاملا اسپرت یا نیمه رسمی ست کنید

اگر در رشته‌ای مثل معماری، طراحی صنعتی یا سایر رشته‌‌هایی که فصل مشترک مهندسی و هنر هستند، درس می‌خوانید، به این مدل کیف احتیاج دارید؛ کیفی نه چندان بزرگ، آنقدر که یک دفتریادداشت و یک کتاب با سایر خرده‌ریزها در آن جای بگیرد و مهم‌تر از همه فرمی کلاسیک داشته باشد. چنین کیفی را می‌توانید با ست‌های کاملا اسپرت یا نیمه رسمی ست کنید ولی بهتر است سراغ کتانی نروید.

انتخاب راحت

کیف زیبای دانشجویی

کیف دانشجویی

اگر اهل پیاده‌روی در مسیر دانشگاه هستید به سراغ کوله پشتی بروید

اگر اهل پیاده‌روی در مسیر دانشگاه هستید و از طی کردن خیابان‌ها با همکلاسی‌ها لذت می‌برید باید سراغ کوله پشتی بروید تا سنگینی کیف اذیت‌تان نکند ولی اگر با ست‌های نیمه رسمی شامل کفش کالج، شلوار کتان و… به دانشگاه می‌روید، کوله‌پشتی‌های برنزی و اسپرت مناسب شما نیست و یک نمونه چرمی انتخاب کنید.

۲۴ به بالا

کیف چرم دانشجویی

کیف دانشجویی چرم

این یک پیشنهاد برای دانشجویان فوق لیسانس است که همیشه شیک باشید

این هم یک پیشنهاد برای دانشجویان فوق‌لیسانس که اغلب ضمن حضور در دانشگاه، در محیط‌های کاری هم رفت و آمد می‌کنند. طراحی فکر شده و چرم چرخ‌دوزی شده این محصول باعث می‌شود همیشه شیک باشید و برازندگی لازم را به ست شما که این روزها کمتر اسپرت است، می‌دهد. یادتان باشد کیف ‌های چرم هر چند هزینه بالایی روی دست شما می‌گذارند ولی عمر بالایی نسبت به سایر مواد اولیه دارند.

آکسفوردی‌ شوید

کیف زیبای دانشجویی

کیف دانشجویی آلسفورد

کیف دانشجویی آکسفورد مشهور است چون انتخاب قدیمی و کلاسیک دانشجویان اکسفورد است

این کیف به نام آکسفورد مشهور است چون انتخاب قدیمی و کلاسیک دانشجویان اکسفورد محسوب می‌شود. در سال گذشته بسیاری از طراحان سراغ این مدل کیف رفتند و آن را در سایزها و رنگ‌های مختلف تولید کردند. در واقع بخشی از مد امسال است و انتخاب خوبی برای روزهای دانشجویی به شمار می‌آید.

اسپرتی ها

کوله پشتی اسپرت

کیف دانشجویی کوله پشتی اسپرت

اگر شما دانشجوی اسپرتی هستید به چنین کوله پشتی به روز و جاداری احتیاج دارید

پارچه‌های گلدار که امسال مد بودند و برای مانتو، پیراهن، بلوز و کفش استفاده می‌شدند، به دنیای کیف و کوله پشتی هم رسیدند. اگر شما دانشجوی اسپرتی هستید که کتانی را به هر کفش دیگری ترجیح می‌دهید یا در رشته‌ای مثل تربیت‌بدنی درس می‌خوانید، به چنین کوله پشتی به‌روز و جاداری احتیاج دارید.

همه پسندها اگر می‌خواهید یک انتخاب اصولی ولی نه چندان گران قیمت داشته باشید باید سراغ نمونه‌های غیر چرم بروید و به این نکات دقت کنید:

کیف های جادار

اگر می‌خواهید انتخاب اصولی ولی نه چندان گران داشته باشید سراغ کیف های غیر چرم بروید

کیف جادار

کیف دانشجویی جادار

– سبک بودن بدنه کیف تا وزن اضافی همراه خود جابه‌جا نکنید.

– داشتن فضای مستطیلی به صورت عمودی یا افقی یا فضای لازم برای قرار دادن کلاسور که جزوات را داشته باشید.

رسمی پوش‌ها

این کیف دانشجویی به دلیل فرم سطلی با لباس‌‌های اسپرت قابل ست کردن است

این هم برای دانشجویانی که کیف‌های دوشی دانشجویی را دوست ندارند و ترجیح می‌دهند با نمونه‌های زنانه‌تری در دانشگاه حاضر شوند. این کیف به دلیل بند پهنی که دارد، در جابه‌جایی کمتر شما را اذیت می‌کند همچنین به دلیل فرم سطلی با لباس‌‌های اسپرت قابل ست کردن است.

بهترین کیف دانشجویی؛ کوله پشتی است!

کوله پشتی ها یکی از مناسب ترین، بهترین و جا دارترین انواع کیف برای مدرسه و دانشگاه هستند و اگر با دقت این مدل از کیف رو انتخاب کنید، نه تنها از انتخاب خودتون راضی خواهید بود بلکه میتونید دسترسی خیلی راحتی به تمام وسایل و ابزار مورد نیاز برای کلاس های مختلف رو داشته باشید.

بند کیف دانشجویی  و کوله پشتی باید ضخیم و پهن باشد اولین موردی که در هنگام خرید کیف دانشجویی و کوله پشتی باید به آن دقت کنید، بند کیف هست. هرچه بند کیف شما پهن تر و ضخیم تر باشد، فشار کمتری به شانه ها وارد می شود و حمل کیف نیز برایتان راحت تر خواهد بود. اگر قرار هست این کیف رو در تمام طول روز همراه خودتون داشته باشید بهتره از کیف هایی که دارای بندی یک لایه نرم و بالشتک مانند هستند استفاده کنید.

این بندها باید قابل تنظیم نیز باشند تا بتوانید متناسب با سنگینی کیف، قد و وزن خودتون بهترین اندازه رو برای بند کیف تنظیم کنید تا حمل و نقل ان برایتان آسان تر باشد. بندهای کوله پشتی بعد از تنظیم شدن باید به خوبی بر روی پشت بدن و ستون فقرات بنشیند تا هیچ فشاری به کمر و ستون فقرات وارد نشود. اگر احساس کردید در هنگام راه رفتن کوله پشتی مدام در تکان خوردن هست باید دوباره آن را تنظیم کنید ، زیرا در این صورت با کمر درد و مشکلات مربوط به ستون فقرات مواجه خواهید شد.

رسمی پوش‌ها

رسمی پوش‌ها

جا دار بودن کیف دانشجویی

یک کیف دانشجویی خوب و مناسب باید به اندازه کافی جا دار باشه و محفظه های مختلفی داشته باشه تا بتونید وسایل مورد نیاز در مدرسه و دانشگاه رو در یک محفظه مشخص و مخصوص قرار بدید تا دسترسی به این وسایل و پیدا کردن آن ها راحت تر باشه. علاوه بر این کیف یا کوله پشتی که دارای چندین محفظه باشه، کمک میکنه تا وزن کتب ها و وسایل درون کیف، به طور متعادل در تمام قسمت های کیف تقسیم بشه و حمل کردن آن برای شما راحت تر خواهد بود.

جیب مناسب برای قرار دادن مداد و خودکار و وسایل ضروری کوچک

بهتره کیف دانشجویی یا کوله پشتی که انتخاب میکنید دارای جیب مخصوص برای قرار دادن خودکار، مداد، ظرف غذا، بطری آب و سایر وسایل ضروری باشه. این جیب های کوچک به شما این امکان رو میدن تا بتونید به راحتی این ابزارها و وسایل مورد نیاز خودتون رو سازماندهی کنید و یک کیف منظم و مرتب داشته باشید.

محل مخصوص برای نگه داری لپ تاپ

یک کیف دانشجویی خوب و مناسب باید دارای یک محفظه مخصوص برای نگه داری از لپ تاپ باشه تا بتونید با خیال راحت این ابزار مهم و کاربردی رو با خودتون حمل کنید و مورد استفاده قرار بدید. معمولا در کیف های دانشجویی و کوله پشتی ها یک محفظه مخصوص لپ تاپ که دارای ۲ لایه ضربه گیر هست، طراحی شده تا از لپ تاپ در برابر ضربه های احتمالی محافظت کنه. این مدل از کیف ها برای دانشجوبان انتخاب مناسبی خواهد بود.

کیف دانشجویی بادوام و باکیفیت

شما به عنوان یک دانشجو، کتاب، جزوه، وسایل و ابزارهای مختلفی رو باید همراه خودتون داشته باشید و برای حمل این وسایل باید یک کیف بادوام و باکیفیت داشته باشید. پس بهتره بر روی خرید یک کیف دانشجویی با کیفیت سرمایه گذاری کنید و مطمئن باشید با یک بار هزینه کردن، نه تنها راحتی بیشتری خواهید داشت بلکه تا مدت های طولانی، خیالتان از بابت خراب شدن یا پاره شدن کیف هم راحت خواهد بود!

داشتن کیسه ضد آب برای کیف دانشجویی

بهتره کیف دانشجویی رو انتخاب کنید که دارای یک کیسه ضد آب هم باشه تا در روزهای بارانی مانع از خیس شدن کتاب ها، جزوه ها، لپ تاپ، گوشی موبایل و … بشه. این کیسه ها معمولا در بسته بندی بسیاری از کوله پشتی ها وجود دارند که به راحتی تمام قسمت های کوله پشتی رو پوشش میده و مانع از خیس شدن آن خواهد شد.

داشتن کیسه مخصوص برای حمل بطری آب

همراه داشتن یک بطری آب نه تنها به شما کمک میکنه تا در هر زمان و موقعیتی که هستید به آب دسترسی داشته بلکه در کاهش هزینه خرید آب نیز به شما کمک خواهد کرد. در هنگام خرید کیف دانشجویی بهتره یک کیسه مخصوص بطری آب

زندگی ایده آل / zibamoon

 

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .