امروز: پنجشنبه 15 خرداد ماه 1399 مصادف با 4 / 6/ 2020
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

کرونا، ثروتمندان انگلیسی را نقره داغ کرد

به طور متوسط میلیاردرهای انگلیسی یک میلیارد دلار از ثروت خود را در سال جاری از دست داده اند.

به گزارش «درفش صنعت»  به نقل از بلومبرگ، ۱۵ فرد نخست در رده بندی میلیاردرهای انگلیسی از ابتدای امسال تاکنون جمعا ۱۶ میلیارد دلار از ثروت خود را از دست داده اند. جیم راتکلیف، ثروتمندترین فرد انگلیس بیش از سایرین از شیوع کرونا و قرنطینه های سراسری آسیب دیده است و ثروتش در مقایسه با سال قبل با ۲۴ درصد کاهش به ۱۶ میلیارد دلار رسیده است.

جیمز دایسن، مالک یکی از بزرگ ترین کارخانه های تولید جاروبرقی در جهان که سال گذشته با خرید گران ترین خانه در سنگاپور خبرساز شده بود نیز ۲.۴ میلیارد دلار از ثروت خود را از دست داده است. ریچارد برانسون، مدیرعامل گروه ویرجین نیز ۱.۱ میلیارد دلار از ثروتش را از دست داده است.

در بین ۱۵ میلیاردر انگلیسی، تنها یک نفر زن است و این افراد در مجموع ۱۰۳ میلیارد دلار ثروت دارند. دنیس کوتز با ۶.۵ میلیارد دلار ثروت، تنها نماینده زنان انگلیسی در این رتبه بندی و نفر پنجم در بین ثروتمندترین افراد انگلیس است.

بسیاری از ثروتمندان انگلیسی ترجیح داده اند برای قرنطینه به نقاط دیگری بروند: راتکلیف به موناکو سفر کرده است در حالی که آقای دایسون به جزیره شخصی خود در حاشیه دریای کارائیب رفته است.

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .