امروز: چهارشنبه 22 مرداد ماه 1399 مصادف با 12 / 8/ 2020
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

طرح نوروزی عرضه کفش چرم دست‌دوز در 100 فروشگاه تهران

پایگاه خبری درفش صنعت: رئیس اتحادیه کفش چرم دست‌دوز تهران با بیان اینکه ۵۰ برند کیف و کفش خارجی در تهران فعال است، گفت: کشورهای صادرکننده کفش و پوشاک مثل چین، ترکیه و ایتالیا اجازه تصاحب ذره‌ای از بازار خود را به ما نمی‌دهند.

به گزارش خبرنگار درفش صنعت به نقل از فارس، رسول شجری در مورد وضعیت تولید و صادرات کفش چرم دست‌دوز افزود: در حال حاضر با 50 درصد ظرفیت تولید می‌کنیم و توان صادرات و تصاحب بازارهای صادراتی را نداریم.

وی با بیان اینکه برای صادرات علاوه بر اتحادیه، سیستم بانکی کشور و وزارت خارجه و سایر بخش‌های مرتبط باید اقدامات لازم را انجام دهند، گفت: علیرغم اینکه چین بزرگترین صادرکننده کیف و کفش است، اما بزرگترین وارد کننده این کالاها هم است، برای به دست آوردن بازار صادراتی چین چه اقدامی انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه چین به همه دنیا کیف و کفش صادر می‌کند، افزود: ما از مسئولان گلایه‌مند هستیم که درهای واردات را باز کرده‌اند، تا انواع و اقسام برندهای مختلف پوشاک و کفش ترک، چین و ایتالیا به کشورهای وارد شود.

رئیس اتحادیه کفش چرم دست‌دوز تهران اظهار داشت: در حالی که آنها اجازه تصاحب اندکی از بازار خود را به ما نمی‌دهند و در مورد واردات کالاهای ما اقدامات سخت‌گیرانه‌ای دارند، اما بازار ما به راحتی در اختیار آنها است.

عرضه کفش چرم ایرانی در 100 فروشگاه تهران

وی در ادامه گفت: به منظور حمایت از تولید ملی و مصرف‌کننده ایرانی از روزدوشنبه 14 اسفند ماه طرح عرضه کفش چرم ایرانی توسط 100 فروشگاه در سطح شهر تهران آغاز شده است.

رئیس اتحادیه فرش چرم دست دوز تهران افزود: تمام کالاهای عرضه شده با کیفیت و قیمت مناسب زیر نظر اتحادیه عرضه می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .