امروز: چهارشنبه 22 مرداد ماه 1399 مصادف با 12 / 8/ 2020
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

اولین مرکزآموزش تخصصی کفش استان زنجان آغاز به کار کرد

پایگاه خبری درفش صنعت: معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: هدف از ایجاد مرکز آموزش تخصصی کفش، آموزش های مهارتی و تخصصی به علاقه مندان به خصوص کارگران شاغل در صنعت کفش است.

به گزارش خبرنگار درفش صنعت به نقل از ایسنا، ایرج احمدی افزود: اولین مرکز آموزش تخصصی کفش استان زنجان با همکاری ذی‌نفعان خوشه و اعضای اتحادیه تعاونی تلاش‌گران هیدج، در این شهر آغاز به کار کرده است.

احمدی با تاکید بر اهمیت عملکرد خوشه‌ای در صنایع، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در شهر هیدج بیش از 100 کارگاه تولید کفش وجود دارد و به نوعی می‌توان این شهر را قطب تولید کفش اسپرت و بچه گانه دانست، لذا شرکت شهرک‌های صنعتی با همکاری و همراهی تولیدکنندگان کفش این شهر نسبت به تشکیل خوشه کفش هیدج اقدام کرده و هم اینک این خوشه در سال دوم فعالیت خود قرار دارد و فعالیت‌های موثری از جمله بازدید از نمایشگاه‌های مختلف، برگزاری دوره‌های آموزشی و برندسازی در این مدت انجام داده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، یادآور شد: ماه گذشته نیز 3 طرح در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی از جمله اولین مرکز طراحی و مدل‌سازی کفش در شهر هیدج به بهره‌برداری رسیده بود.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .