امروز: جمعه 23 آذر ماه 1397 مصادف با 14 / 12/ 2018
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

بانک سپه پیشرو در حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط

پایگاه خبری درفش صنعت: مدیر شعب منطقه خوزستان گفت: بانک سپه با پرداخت بیش از 300 میلیارد ریال تسهیلات به بنگاههای تولیدی کوچک و متوسط استان خوزستان رتبه اول را در بین بانک های استان کسب کرد.

به گزارش خبرنگار درفش صنعت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، سعید منصوریان طبایی ضمن اعلام مطلب فوق،افزود: با توجه به سیاست های اقتصادی دولت مبنی بر افزایش منابع بانک ها از راه های مختلف نظیر،فروش اموال مازاد و جذب منابع و تخصیص آن به واحد های تولیدی،موفقیت بانک سپه در فروش املاک مازاد و رشد منابع در استان خوزستان در راستای اهداف اقتصادی دولت و سیاست های کلان بانک بوده است.

مدیر شعب منطقه خوزستان رشد منابع بانک سپه در استان خوزستان را ناشی از اعتماد مردم استان به نخستین بانک ایرانی دانست و افزود: این بانک به عنوان یکی از منضبط ترین بانک های کشور در جذب سپرده مطابق مقررات و دستورالعمل های بانک مرکزی عمل کرده و با رشد 38 درصدی سپرده کل خود در آذرماه سال جاری رتبه اول رشد منابع را بین بانک های استان کسب کرد.

 منصوریان طبایی رقم سپرده کل منطقه خوزستان در پایان آذرماه سال جاری را 27هزار و340 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: سپرده مؤثر بانک سپه در استان خوزستان نسبت به سال قبل 39 درصد و در میانگین سپرده نقدی ضمانت نامه ها 32 درصد رشد داشته است. همچنین مانده تعهدات ضمانت نامه های منطقه نیز 25 درصد نسبت به پایان سال رشد کرده است.

فروش 10 ملک مازاد به ارزش 71 میلیارد ریال در9 ماه،  مشارکت بانک سپه در اجرای طرح های استراتژیک استان،

 رشد 40 درصدی پرداخت تسهیلات به فعالان اقتصادی استان، پرداخت وام ازدواج به 6500 زوج خوزستانی، گسترش فعالیت های ارزی برای کمک به تولید و صادرات غیر نفتی  از دیگر فعالیت بانک سپه در استان خوزستان است.

وی افزود:  موفقیت های بانک سپه در استان خوزستان حاصل ایجاد ساختار هدفمند در انجام فعالیت ها و ارائه خدمات بانکی به مشتریان و عزم و اراده کلیه پرسنل منطقه در تمامی سطوح برای دستیابی به اهداف و تعالی  این بانک است.

انتهای پیام/

 

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .