امروز: جمعه 23 آذر ماه 1397 مصادف با 14 / 12/ 2018
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

از خروج دانش آموختگان رشته های صنعتی پیش گیری کنیم

پایگاه خبری درفش صنعت: رئیس سازمان بسیج مهندسین استان تهران گفت: باید ارتباطی بین صنعت و دانشگاه برقرار و انگیزه‌ای ایجاد شود تا دانشجو به فکر تغییر رشته یا خروج از کشور نباشد.

 

به گزارش خبرنگار درفش صنعت،  سرهنگ علی حقیقتف افزود: دانشجویان رشته های مرتبط با صنعت باید بتوانند بعد از دانش‌آموختگی در صنایع همکاری کنند و در دوران تحصیل هم از اشتغال خود مطمئن باشند و این انگیزه‌ای خواهد شد تا دانشجو به فکر تغییر رشته یا خروج از کشور نباشد.

به گزارش خبرنگار درفش صنعت به نقل از آنا، وی به‌ همراه رئیس اداره صنعت و معدن شهرستان ری و جمعی از مسئولان اداره صنعت، معدن و تجارت ری در حاشیه نشست تخصصی پوشاک با هدف تعاملات بیشتر بین صنعت و دانشگاه با موضوع اهمیت صنعت نساجی کشور و ضرورت پرورش نیروی انسانی متخصص و بهره‌مندی از تکنولوژی روز دنیا از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری بازدید کردند.

 

سرهنگ حقیقت در این نشست قول همکاری سازمان بسیج استان تهران را با دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری داد و افزود: به عنوان اولین گام «اولین جلسه تعاملی کلینیک صنعت در شمس آباد بزرگترین شهرک صنعت خاورمیانه» برگزار خواهد شد.  

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .