امروز: جمعه 23 آذر ماه 1397 مصادف با 14 / 12/ 2018
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..
دریای آروم هیچوقت یک ناخدای ماهر نساخته..

تولید کیف و کفش در اردبیل با سرمایه‌گذاری یک چینی

پایگاه خبری درفش صنعت: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل از جذب سرمایه‌گذار چینی برای راه‌اندازی واحد تولیدی کیف و کفش در اردبیل خبر داد و گفت: این طرح با جذب ۶۵۰ هزار دلار سرمایه‌گذاری خارجی در شهر اردبیل اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار درفش صنعت،  هاشم مظفری در جلسه بررسی فعالیت‌های مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اردبیل افزود: ایجاد زمینه برای توسعه فرصت‌های اشتغال از مهمترین اولویت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان بوده که در این راستا با حضور مسئولان مشکلات و موانع طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان بررسی و رفع این مشکلات پیگیری می‌شود.

 

وی با اشاره به تشکیل 90 جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان اردبیل در 9 ماهه امسال اظهار داشت:‌ با تشکیل این جلسات مشکلات و موانع 65 طرح و پروژه سرمایه‌گذاری داخلی و 9 طرح سرمایه‌گذاری خارجی بررسی شده و راهکارهای لازم برای رفع مشکلات و راه‌ندازی این طرح‌های ارائه شده است.

مظفری تصریح کرد: در حال حاضر 11 پروژه خارجی سرمایه‌گذاری در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان در دست بررسی بوده که تلاش می کنیم تا بتوانیم زمینه‌ساز جذب و راه‌اندازی این پروژه‌ها در سطح استان شده و زمینه‌های توسعه هر چه بیشتر استان را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .