امروز: چهارشنبه 13 مرداد ماه 1400 مصادف با 4 / 8/ 2021
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..

کیف و کفش همدان در راه نمایشگاه ارمنستان

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان گفت: تولید کنندگان کیف و کفش استان برای عرضه محصولات خود راهی نمایشگاه کشور ارمنستان می‌شوند.

به گزارش «درفش صنعت» احمد گازرانی  رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان، اظهار داشت: زیر ساخت‌های صادرات کیف و کفش از استان همدان به کشورهای دیگری نظیر روسیه، افغانستان، پاکستان، عراق و ارمنستان فراهم شده است.

وی با تاکید بر اینکه شیوع کرونا روند صادرات به کشورهای دیگر را کند کرده است تصریح کرد: با این‌حال تولیدکنندگان ما از کار عقب نمانده و در نمایشگاه‌های خارج از کشور شرکت و محصولات خود را عرضه می‌کنند.

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان از عرضه محصولات استان در نمایشگاه کیف و کفش ارمنستان خبر داد و گفت: تولیدکنندگان استان در روز بیستم خرداد ماه راهی نمایشگاه ارمنستان می‌شوند.

گازرانی افزود: در این نمایشگاه چهار غرفه مربوط به تولیدات استان است و محصولات در قالب کیف و کفش چرم طبیعی و مصنوعی عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه بعدی مربوط به کشور روسیه است، اظهار داشت: همکاران ما در این نمایشگاه نیز ثبت نام کرده و محصولات خود را عرضه می‌کنند.

رئیس اتحادیه کیف و کفش همدان با اشاره به اینکه با توجه به نوع تقاضای کشورها، اجناس تولید می‌شود تصریح کرد: کیفیت اجناس تولیدی هر روز بهتر از دیروز بوده است.

کیف و کفش همدان

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .