امروز: جمعه 26 شهريور ماه 1400 مصادف با 17 / 9/ 2021
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..

برنامه ریزی «نیو بالانس» برای تولید کفش‌ های سازگار با طبیعت

شرکت New Balance (نیو بالانس) که یک شرکت تولیدکننده لباس و کفش ورزشی در آمریکاست قصد دارد تا سال 2030 تمام محصولات خود را سازگار با طبیعت تولید کند.

به گزارش «درفش صنعت» این شرکت چندین طرح ابتکاری را برای سلامت و حفظ محیط‌زیست در دستور کار خود قرارداده که تا سال 2030 اجرا خواهد کرد

جان استوکس، رئیس شرکت نیو بالانس در این زمینه گفته است: تولید محصول سازگار با محیط زیست همیشه اولویت اصلی این شرکت بوده است. ما تلاش می‌کنیم تا 100 درصد از برق مورد استفاده در تمامی شرکت‌های سراسر جهان را تا سال 2025 به برق تجدیدپذیر تبدیل کنیم تا در سال 2030 یکی از اعضای امضاکننده منشور صنعت مد سازمان ملل باشیم. همچنین قصد داریم انتشار 30 درصد از گازهای گلخانه‌ای را کاهش دهیم. این شرکت قرار است تا سال 2025 هیچ زباله‌ای را از کارخانه‌های تولید کفش خود به محل دفن زباله منتقل نکند.

صنعت کفش
به گفته وی با توجه به اینکه پلی‌استر و چرم دو عامل اصلی تأثیرگذار بر  آب و هوا هستند، این شرکت تا سال 2025 ، 50 درصد از پلی‌استر مصرفی خود را بازیافت خواهد کرد. همچنین 100 درصد چرم مورد استفاده در کارخانه‌های خود را از برترین نوع چرم استفاده خواهد کرد. شرکت نیوبالانس اعلام کرده است که تا سال 2025 و در قالب طرح توانمندسازی زنان،‌ به تمامی کارکنان زن خود مهارت‌ها و آموزش‌های به‌روز را ارائه خواهد کرد.

منبع: footwearnews

نیو بالانس

 

 

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .