امروز: جمعه 26 شهريور ماه 1400 مصادف با 17 / 9/ 2021
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..

بازار فعلی پوشاک شب عید بدتر از پارسال!

نایب رئیس اتحادیه پوشاک‌فروشان اهواز با اشاره به فعالیت دستفروشان در شرایط تعطیلی بازار در شرایط قرمز گفت: متاسفانه هماهنگی  وجود ندارد و بسیاری از پوشاک‌فروشان متضرر شده‌اند. دستفروشان به راحتی در حال فعالیت هستند و کسی نیز جلودار آن‌ها نیست.

به گزارش «درفش صنعت» عبدالرضا ایزدی در خصوص وضعیت بازار پوشاک در آستانه عید نوروز و شیوع گسترده کرونا اظهار کرد: با شیوع همه‌گیری کرونا از اسفندماه سال گذشته تاکنون، اعضای صنف ما در رکود و ورشکستگی قرارگرفته‌اند؛ با توجه به شرایط پیش رو، فروش پوشاک در آستانه عید نوروز امسال نیز وضعیت مناسبی ندارد.

وی افزود: پوشاک در گذر زمان دِمُده می‌شود و بسیاری از پوشاک خریداری‌شده از عید سال گذشته تاکنون روی دست پوشاک‌فروشان مانده‌اند.

ایزدی گفت: در حال حاضر نیز با توجه به محدودیت‌های اعمال‌شده در پی وضعیت قرمز و اعمال تعطیلی برای اصناف، پوشاک‌فروشان درآمد آنچنانی ندارند و متضرر شده‌اند؛ اعضای صنف ما مانند یخ در حال آب شدن هستند و کاری هم از دست ما ساخته نیست.

نایب رئیس اتحادیه پوشاک‌فروشان اهواز افزود: از ۲۶ بهمن‌ماه با اعلام محدودیت‌های وضع‌شده برای اصناف از سوی ستاد مدیریت کرونا، بسیاری از مجتمع‌های پوشاک اهواز مانند مجتمع تجاری کارون و بازار امام رضا تعطیل شده‌اند.

وی با اشاره به فعالیت دستفروشان و بازارچه‌ها در شرایط تعطیلی بازار در شرایط قرمز تصریح کرد: متاسفانه هماهنگی و همدلی وجود ندارد و بسیاری از پوشاک‌فروشان متضرر شده‌اند. دستفروشان به راحتی در حال فعالیت هستند؛ حتی مالیات پرداخت نمی‌کنند و کسی نیز جلودار آن‌ها نیست.

ایزدی افزود: علاوه بر پوشاکی که از عید سال گذشته روی دست پوشاک‌فروشان باقی مانده بود، بسیاری از پوشاک‌فروشان اقدام به خرید پوشاک جدید کردند که این مساله نیز موجب افزایش ضرر و زیان آن‌ها شده است.

نایب رئیس اتحادیه پوشاک‌فروشان اهواز گفت: از سال گذشته تاکنون حدود ۲۰۰ مورد ابطال جواز کسب داشته‌ایم که این مساله، یک فاجعه است.

 

پوشاک

 

 

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .