امروز: جمعه 26 شهريور ماه 1400 مصادف با 17 / 9/ 2021
#در_خانه_بمانیم.
کشوری که مردمانش مسئولیت اجتماعی را درک کنند، از تمام بحران ها عبور خواهد کرد.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند***چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند.
ما زمانی رشد می کنیم که با چالشی مواجه میشیم، نه وقتی که مسائل ساده هستند..

حضور ۲۷ برند پوشاک در مجتمع صنعتی تولیدی کارگاهی زیرساخت

هلدینگ هپی لند، با حمایت این سازمان اقدام به تأسیس مجتمع صنعتی تولیدی کارگاهی زیرساخت با حضور ۲۷ برنده پوشاک ایران می‌کند،

به گزارش «درفش صنعت» این مجموعه که به منظور حمایت از کسب و کار‌های ملی و صنایع داخلی در قالب ایجاد اولین زیست بوم تخصصی صنایع پوشاک با مشارکت تولید کنندگان حوزه پوشاک، آخرین مراحل احداث خود را پشت سر می‌گذارد.

براین اساس نخستین مرکز تخصصی صنایع پوشاک ایران، با زیر بنایی بالغ بر ۷۰۰۰ متر مربع در ۳ طبقه، در شهرک صنعتی شماره ۲ منطقه آزاد انزلی، ظرفیت اشتغالزایی مستقیم برای ۴۰۰ نفر را فراهم می‌کند و با تشکیل زنجیره تولید، با حضور شرکت‌های طراحی، تولید انواع پوشاک و بازاریابی، الگوی جدیدی از فعالیت در صنعت پوشاک را پدید می‌آورد.

در مدل طراحی و در حال اجرا از سوی هلدینگ سرزمین شاد منطقه آزاد انزلی، شرکت مزبور در تمامی مراحلِ آغاز تا پایان راه اندازی، مشتمل بر الگوسازی، مشاوره چیدمان خط، برندسازی، خدمات چاپ، گل دوزی، شست، سفارش کار و خرید، خدمات دکمه و مادگی با توجه به استاندارد‌های ملی و بین المللی در کنار تولیدکنندگان می‌باشد.

هلدینگ سرزمین شاد، به عنوان صادر کننده و کار آفرین نمونه صنعت پوشاک کشور، تاکنون موفق به دریافت گواهینامه‌های متنوع ملی و بین المللی شده است.
شایان ذکر است بهره مندی از مزایا و معافیت‌های قانونی، زیرساخت‌های متنوع بندری، حمل و نقلی و نزدیکی به بازار‌های مصرف حوزه خزر و اوراسیا؛ موجب کاهش هزینه تمام شده و رقابتی شدن محصولات تولید-صادراتی در منطقه آزاد انزلی و نخستین زیست بوم تخصصی صنایع پوشاک، می‌شود.

هلدینگ هپی لند

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری درفش صنعت میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند .